טורפים את הקלפים של שיגרת החיים וחוסכים

טורפים את הקלפים של שיגרת החיים וחוסכים

ההרגלים השגרתיים שלנו גורמים לנו לעיתים לשכוח מה כן נכון לנו לעשות בכדי לעזור לנו לחסוך בהוצאות. הסוד בחיסכון הוא סדר וארגון של ההוצאות וההכנסות שלנו על מנת שנוכל לשלוט בהן בכדי שיום בהיר אחד לא נופתע ע"י מינוס חשוך. לצד העבודה שלנו שגוזלת מאתנו המון אנרגיה אך גם מכניסה כסף, קיימים המותרות וההנאות הקטנות של החיים אשר עוזרים לנו לשמור על רוגע וליהנות מהחיים של הזמן הפנוי.

אם נפעל בדרכים נכונות וחכמות בהרגלי הצריכה שלנו אנחנו בהחלט יכולים להוציא פחות ולהרוויח יותר.

הרי לפניכם מספר טיפים מנצחים להתנהלות חסכונית חכמה:

הרחבת היכולת המקצועית לצורך הכנסה נוספת

בימנו כאשר ישנם זוגות או משפחות אשר משלמות שכר דירה או משכנתא המשכורת החודשית יורדת בחצי תוסיפו לזה את קניות המצרכים הקבועים והבסיסיים בית וכבר ההכנסה הקבועה שלנו הופכת למצומצמת מידי. כיום הדרך המודרנית להתקיימות כלכלית היא הכנסה נוספת לאחר שעות העבודה.
אם כבר בוחרים בלעבוד אחר הצהריים מומלץ לבחור את התחום שאתם הכי מתחברים אליו ולהירשם לקורס מקצועי ומעשי לאחר שבקתם את יעילותו וקיבלתם המלצות ממי שכבר סיים את הקורס,

(אשר יעסיק את) הקורס עשוי לתת לכם כלים ידע ופיתוח היכולות האישיים שלכם ויסייע לכם לעסוק בתחום נוסף לצורך הכנסה נוספת.

כיום הדרך הפופולרית ביותר היא לימודי מקצועות הדיגיטל וקיימות בישראל מכללות שונות המכשירות בתחום הזה ומעניקות תעודת הסמכה. לאחר מכן תוכלו למצוא מגוון משרות בתחום הדיגיטל שתוכלו לבצע היישר מהבית מול המחשב.

*חשוב לזכור  שכאשר עובדים ביותר מעבודה אחת חובה לפתוח תיק במס הכנסה.

קניות אונליין זהירות זו התמכרות

כולם אוהבים שופינג ועוד יותר כשמדובר בשופינג אונליין שבו

ניתן להעמיס את "סל הקניות" מבלי לצאת מהבית.

אתרי הקניות תוצרת סין עלי אקספרס, עליבאבא ודומיו הפכו להיות מאוד מקובלים אצל הצרכן הישראלי. כל זאת לאור המחירים הזולים מאוד והשפע שהוא מציע.

השפע והתמחור הנמוך מאוד מפתים עד שאנחנו לרגע שוכחים שזול עלול להפוך את עורו ולהפוך ליקר ולהצטבר לסכום גבוה של כסף עבור ערימת פריטים שאנחנו לא באמת זקוקים להם אך כן רכשנו כי מחירם הוא מחיר ריצפה.

בפעם הבאה כאשר אתם גולשים באחד מאתרי הקניות הללו תדאגו להיכנס אליו רק כאשר אתם באמת מחפשים משהו ספציפי לו אתם באמת זקוקים.

התעלמו מההצעות הקופצות של פריטים דומים שמציעים לכם ותמקדו את עצמכם אך ורק במטרה הספציפית אליה נכנסתם לאתר והוסיפו לסל הקניות את הפריטים שחיפשתם בלבד.

מיקוד הרכישה באתרים הללו יחסוך לכם כמה עשרות אם לא מאות שקלים. תמיד תזכרו כי קנייה חכמה איננה בהכרח קנייה זולה אלא קנייה ממוקדת במטרה.

היעזרו באתרי קופונים אבל רק מתי שבאמת צריכים

היעזרו באתרי קופונים אבל רק מתי שבאמת צריכים

 אין אחד שלא אוהב להתפנק מידי פעם באיזו מסעדה טובה, ליהנות מאיזה סרט טוב בקולנוע או בהצגה/הופעה טובה ואיך לא לצאת לחופשה בארץ או בחו"ל.  כאשר אתם מתכננים את הבילוי השבועי שלכם תציצו באתרי הקופונים השוו מחירים ורכשו מהאתר הזול ביותר.
ההצעות שמוצעות באתרי הקופונים השונים הופכות את ההוצאה למוזלת משמעותית וכמובן חסכונית. אבל זכרו: היכנסו לאתר ממוקדים במטרה מבלי לפזול לצדדים.

גרוש לבן ליום שחור: תכנית חיסכון צדדית. 

תמיד כדאי להיות מוכנים ומוגנים לכל הפתעה בלתי צפויה, לכן מומלץ וכדאי לפתוח תכנית חיסכון נפרדת וסגורה מחשבון העובר ושב שלכם ולהקפיד להפקיד בה סכום כסף בן כמה מאות שקלים ותוכלו לצבור סכום כסף שילך ויגדל ותוכלו להשתמש בו אבל רק מתי שבאמת באמת תזדקקו לו והכי חשוב תקבלו הרגשת ביטחון.

גרוש לבן ליום שחור: תכנית חיסכון צדדית.
עם אצבע על הדופק-הקפידו לעקוב אחר חשבון הבנק שלכם במקרה שעדיין לא עשיתם זאת, הכניסו לרשימת ההרגלים והמטלות הקבועות שלכם מעקב קבוע אחר חשבון הבנק העובר ושב שלכם, תמיד הקפידו להישאר בעניינים ולהיות בשליטה על ההוצאות וההכנסות שלכם.
עצי שילון לוגו