את תחילת דרכי בעולם העבודה התחלתי בבנק זה גם היה מקום עבודתי הראשון.

במהלך השנים הראשונות בבנק למדתי באוניברסיטת תל אביב בפקולטה למדעי החברה והרוח סיימתי ולאחר מכן המשכתי ללימודים אקדמאיים כלכלה והתמחות בתחום הבנקאות והמסחר.

העבודה בבנק ריתקה אותי תחום התמחות בחשבונות חוזרים דביטוריים וביטחונות. ניהול חשבונות עסקיים ומערך ביטחונות לעסקאות גדולות ומורכבות אין ספק שעבורי זו מהווה עבורי תקופה משמעותית ביותר שהשאירה את חותמה לתמיד.

במקביל לאהבתי הגדולה לעולם הבנקאות התפתחה לה אהבה נוספת אהבה לאנשים והרצון לסייע. וכמי שלומדת וחוקרת נסעתי ללמוד בארה"ב שם עברתי התמחות בפיתוח ומינוף תדמית מקצועית. חזרתי לארץ והבאתי את הבשורה לארץ וכך התחלתי להעביר סדנאות במכללה למנהל ובמוסדות וארגונים שונים.

מאחר ותחום ההדרכה והרצון לסייע לאנשים מאוד שווה אותי הרגשתי שלאחר 25 שנה כבנקאית בכירה הגיע הזמן לפתוח בקריירה חדשה. כך לפני כשני עשורים התחלתי את ייעודי כמנחת קבוצות לתקשורת בינאישית והעצמה אישית.

לתחום האימון הגעתי באופן טבעי לחלוטין עם ניסיון של יותר מעשור בתחום ההדרכה, ההנחייה, פיתוח תוכניות לימוד וכמובן הרצאות רבות שהעברתי בארגונים גדולים שעסקו בתקשורת ביו-אישית חברתית ועסקית, קידום קריירה, הכנה לראיון עבודה והעצמה אישית.

לתחום האימון אני מביאה את ניסיוני העשיר כמנהלת ובנקאית בכירה שמכירה היטב את סודות הבנקאות וכמובן את תחום ההדרכה שעוסק בקידום קריירה והעצמה אישית.

בעבודתי כמאמנת ומגשרת אני משלבת את הידע והניסיון שלי המהווים יתרון מאוד משמעותי ואת כל הידע המקצועי אני שמחה להעביר למתאמנים שלי.

את הקליניקה שלי הקמתי בתחילת שנת 2006. החזון שלי לתת מעטפת מקצועית והוליסטית שלמה בתחומי האימון בהם אני מתמחה. המרכז פועל בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מובילים מתחומי הכלכלה, ראיית חשבון, עריכת דין פסיכולוגיה ומדעי המדינה.

תוכניות אימון וייעוץ ייחודיות פותחו לאחר לימוד וניסיון מצטבר של שנים רבות. בשנים אלה היתה לי הזכות להכיר, לאמן ולהדריך אוכלוסיות שונות ומגוונות צעירים ומבוגרים, משפחות, משפחות חד הוריות בתחום קריירה וכלכלת משפחה .

בתוכניות האימון אני משלבת את שני התחומים. משפחות המגיעות אלי לאימון כלכלי עוברות תהליך ליווי כלכלי יחד עם זאת נעשה בירור בתחום הקריירה והאם קיימת יכולת לקידום הקריירה. לא פעם אשאל האם יש תוכנית ב' על כל מקרה שלא יהיה.

מתאמנים המעוניינים לעבור תהליך אימון בתחום הקריירה יעשה בירור לגבי ניהול תקציב משפחתי. מניסיוני קריירה ניתן לטפח כאשר התחום של כלכלת המשפחה נמצא בשליטה.

הכשרה בתחום האימון

 • 2006- מאמנת מוסמכת לאימון אישי ועסקי – מכללת coachme וחברה בלשכת המאמנים
 • 2007- יועצת מוסמכת לניהול כלכלת משפחה – המרכז להשכלה פיננסית מקבוצת מטריקס וחברה באיגוד היועצים והמאמנים
  של כלכלת המשפחה
 • 2008- מאמנת מוסמכת להובלת אימון אישי בקבוצה – מכללת coachme
 • 2009- השקעות ויזמות עסקית בנדל"ן
 • 2011- השקעות בשוק ההון
 • 2014- גישור אוניברסיטת בר אילן
 • 2016 – הסמכה לגישור משפחה וגירושין

לימודים נוספים

 • בוגרת אוניברסיטת תל אביב מדעי הרוח והחברה
 • בוגרת המכללה למנהל  בתחום הפיננסי/בנקאי
 • בוגרת ( The New-York Image Institute(N.Y.U.S.A

וקצת בנימה אישית מהי אופטימיות עבורי: להמשיך לעשות, לא לוותר !!! להסיק מסקנות …. ולבצע.

צרו קשר בטופס בצד הדף, שיחת ייעוץ ללא מחויבות!

עצי שילון מאמנת ומגשרת: 03-6788991